Nescafe My Cafe Kahve Makinesi Siyah
Nescafe My Cafe Kahve Makinesi Siyah
Nescafe My Cafe Kahve Makinesi Siyah

Nescafe My Cafe Kahve Makinesi Siyah

NESCAFE Gold MyCafe Kahve Makinesi; kolay kullanımı ve modern tasarımı sayesinde ev veya ofis ortamlarında kullanım için ideal bir kahve makinesidir. MyCafe, yoğun bir iş gününde veya evden çıkmak istemediğiniz günlerde  dört farklı kahve çeşidine zahmetsizce ulaşmanıza olanak sağlar. Lungo, Americano, Cappuccino ve Latte seçenekleri arasından sütlü veya sütsüz olarak kahvenizi seçebilir, mobil uygulama üzerinden kendinize özel tarifler hazırlayabilir ve Bluetooth ile makinenizi kontrol edebilirsiniz. 

Mutfaktaki Barista!

NESCAFE Gold MyCafe Kahve Makinesi, kahve ve su oranı ayarlamanıza, su ve süt kaynatmakla uğraşmanıza gerek kalmadan dört farklı kahve çeşidini sizin için hazırlar. Tek bir tuşa basarak kahvenizi saniyeler içinde hazırlayabilirsiniz. 
İstediğiniz an farklı kahve çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Sabah uyandığınızda veya molalarınızda sert bir Americano tercih edebilir veya misafirlerinize anında yumuşak, bol köpüklü kahveler ikram edebilirsiniz. 
Sütlü ve sütsüz tercih edebileceğiniz dört farklı kahve seçeneği sunar. Sütlü kahvelerinizi yapmak için makine içerisinde ayrıca bir bölmeye ihtiyaç duymaz. Buharlı ısıtma teknolojisine sahiptir. Bardağınıza bir miktar süt koymanız ve makineye yerleştirmeniz yeterli olacaktır. Isınan süt kahveye doğrudan karışmadığı için bardağınızın üzerinde taze ve yoğun bir köpük bırakır. 
NESCAFE Gold MyCafe Kahve Makinesi, oldukça kolay temizlenmektedir. Kahve ve su bölmelerini tek tuşla makineden ayırarak sıcak su ile temizleyebilirsiniz. 
Modern tasarımı, mutfak ve ofis ortamlarına sade bir tarz katmaktadır. Hafif olması nedeniyle kolayca taşınabilir, ince uzun yapısı sayesinde fazla yer kaplamaz. 
İsteklerinizi Önemsiyor

NESCAFE Gold MyCafe Kahve Makinesi, telefonunuza indireceğiniz 'Nescafe Gold Keyfi' uygulaması ile kontrol edilebilir. Uygulamayı kullanarak istediğiniz oranda kahve-su  miktarını zevkinize göre belirleyebilir ve makineyi bluetooth bağlantısı çalıştırabilirsiniz.
MyCafe'nin size sunduğu kahve çeşitlerine aroma katabilir ve dakikalar içerisinde Espresso veya Cappuccino'nuzu damak zevkinize uygun şekilde lezzetlendirebilirsiniz. Buhar ısıtma teknolojisi, çikolata sosu, karamel veya Marshmallow gibi ek malzemelerin ısınıp erimesine sebep olacaktır. Eriyen aromalar kahvenizle bütünleşerek çok daha belirgin bir tat yaratacaktır. 
Ürün İçeriği:

NESCAFE Kahve Makinesi, kahve bölmesi, su bölmesi ve ortada filtrenin yer aldığı 3 ayrı bölmeden oluşmaktadır. Ortadaki bölme çıkarılarak filtre kolayca temizlenebilir. Üst bölmede bulunan kahve haznesi ve arka kısımda bulunan su haznesi de makineden ayrılarak yıkanabilektedir. Makinenin üzerinde kahve seçenekleri için ayrılmış dört tuş, 1 açma-kapama ve 1 durulama tuşu bulunmaktadır. Durulama tuşuna basarak makinede kalan suyu arındırabilirsiniz. Makineden çıkan suyu bardak yardımıyla boşaltarak dinlenmiş su kahvenizi hazırlayabilirsiniz. Kahve servis miiktarları: lungo/espresso: 140 ml, americano: 210 ml, cappuccino,latte: 220 ml

İsviçre'den Dünyaya 

Nescafe'nin hikayesi, 1930 yılında Brezilya'nın atık kahveyi kurtarma çabaları ile başlamıştır. Bu çaba için araştırmalar 8 yıl sürmüş ve 8 yılın sonunda İsviçre'de Nescafe doğmuştur. Anında hazırlanabilen ve leziz aromasıyla tüm dünyada tüketilen kahve, her gün binlerce insanın en keyifli anlarına eşlik etmektedir. Nescafe Gold, yumuşak içimi ve yoğun aromasıyla kahve çekirdeklerinin en güzel halini bardağınıza getirmektedir. NESCAFE MyCafe, sadece Nescafe Gold'un granüllerine özel olarak, keyifli ve pratik kahve deneyiminiz için tasarlanmıştır. 

Ürünün Kullanımı:

NESCAFE MyCafe oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Makineyi açıp 30 saniye ısınmasını bekledikten sonra bardağınızı makineye yerleştirip istediğiniz kahve seçeneğini gösteren tuşa basmanız yeterli olur. Eğer sütlü tercih yapacaksanız; sütünüzü ısıtmadan bardağa doldurup, bardağınızı sütle birlikte makineye yerleştirebilirsiniz. Çikolata, karamel, marshmallow, tarçın gibi aromatik öz ve sosları bardağınıza döküp sonra kahvenizi alabilirsiniz. Makine, sütle birlikte sosları da eriterek kahvenizin tadını zenginleştirecek ve aromanın kahveye karışmasını sağlayacaktır. Buharlı ısıtma sistemi, süt köpüğünü üstte bırakarak kahvenize lezzet katacaktır. Bununla birlikte daha köpüklü bir kahve için tam yağlı sütleri tercih edebilirsiniz. Makinenin su bölmesine oda sıcaklığında su koymanız gerekmektedir. Makine suyu kahve çekirdeklerini yakmayacak ısıda ayarlanmıştır. Kahve haznesine, haznenin yarısı kadar Nescafe Gold koymanız ortalama 2 bardak(300 ml) kahve için yeterlidir. Cappuccino ve latte seçimlerinizde yaklaşık 60 ml süt eklemeniz gerekmektedir. 

Benzer Ürünler
Sinbo
₺439,95 KDV Dahil
21.001.001.00994
Fakir Elektrikli Ev Alet
₺1.599,95 KDV Dahil
21.001.001.01331
Fakir Elektrikli Ev Alet
₺418,99 KDV Dahil
21.001.001.01368
Fakir Elektrikli Ev Alet
₺576,50 KDV Dahil
21.001.001.01369
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı